Nyitott Templomok Éjszakája Debrecenben

2011. szeptember 16., címkék: debrecen-kossuth utca, szakrális művészetek hete, debrecen, Gyülekezeti hírek, debrecen-füredi út

Immár ötödik alkalommal rendezik meg a Szakrális Művészetek Hetét szeptember 17. és 25. között. A programsorozat magában foglalja a Nyitott Templomok Éjszakát is, amely kezdeményezéshez  számos református templom is csatlakozott szerte az országban. Debrecenben, a Füredi úti Református Templomban és a Kossuth utcai Református Templomban is várják az érdeklődőket.